Projekce
architektura

Profil společnosti

Mladý projektový atelier, zakládající si na individuálním přístupu a kvalitně odvedené práci. Naším cílem je vytvořit dílo, které bude estetické a zároveň funkční. Zaměřujeme se a máme zkušenosti se dvěmi druhy projektování-občanské a bytové stavby a stavby průmyslové. Na základě vstupních informací a rozhovoru s klientem vypracujeme architektonickou studii. Dále zpracujeme požadované stupně dokumentace – pro územní rozhodnutí, stavební povolení, provedení stavby, zadávací dokumentaci. Samozřejmostí je zajištění veškerého inženýringu pro danou akci, což obnáší vyřízení legislativních náležitostí až po získání povolení či kolaudace stavby.

Pomůžeme vybrat vhodnou stavební firmu, s kterou během stavby spolupracujeme. Zastáváme autorský dozor a zajistíme i dozor technický. Stavbou samotnou pro nás naše práce nekončí, dále vytváříme návrhy interiérů, včetně výběru či návrhu jednotlivého zařízení a barevného sladění.

Spolupracujeme s kvalitními truhláři či dodavateli podlah, obkladů a osvětlení. Svou práci prezentujeme na pracovních nebo prezentačních vizualizacích. Nejsou nám cizí ani práce na drobných projektech, např. projekty pro zpevněné plochy, garážové přístřešky, rekonstrukce, změny užívání, skutečné provedení stavby, změny staveb apod. V rámci celého procesu, který zajišťujeme, spolupracujeme s experty na jednotlivé profese jako je zdravotechnika, vytápění, elektřina, vzduchotechnika, projektant požáru a EPS, technologie do průmyslových staveb, projektant ČOV, zajistíme radonový průzkum, hydrogeologický průzkum, inženýrskogeologický průzkum, průkazy energetické náročnosti budov. Samozřejmostí je dodávání kompletních projektů dle nejnovějších norem a vyhlášek.